Erdoğan’dan ‘Bayraktar’ ziyareti! KIZILELMA ile hatıra fotoğrafı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Erdoğan daha sonra Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Bayraktar KIZILELMA İnsansız Savaş Uçağı ve Bayraktar TB3 SİHA önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

1/5

2/5

3/5

4/5

5/5

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından Türkiye’nin ilk muharip insansız savaş uçağı KIZILELMA’nın önünde çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Türk bayrağı görseliyle paylaşılan tweet binlerce beğeni aldı. 

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili paylaşım yapan Baykar, “Bugün Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’nde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırladık.” ifadelerini kullandı.  BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar da bir paylaşım yaparak, “Sayın Cumhurbaşkanımız, depremzede kardeşlerimizle yapacağı iftar öncesi Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’nde KIZILELMA mesaimize teşrif ettiler.” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir